Yat Kiralama

MEZUNİYET BALONUZU YATTA YAPMAYA NE DERSİNİZ ?

DOĞUM GÜNÜNÜ LÜKS BİR YATTA KUTLAMAK GÜZEL BİR FİKİR DEĞİL Mİ?

lüks bir yatta sevgilinle birlikte bir akşam yemeği yemeye ne dersin?

butik filo yat kiralama

Mezuniyet balonu yatta kutlama fikri, sevgilinle sevgililer gününde boğazın altında romantik bir akşam yemeği yeme fikri, 18. yaş gününüzü ailenizle birlikte bir yatta kutlama fikri sizce de kulağa çok hoş gelmiyor mu ? 

Butik Filo size bu hizmeti 10 yılı aşkın tecrübesiyle sunuyor. Deneyimli kaptanlarımız ve deneyimli yat personellerimiz ile bu hizmeti sizlere sunuyoruz.

Peki yat nasıl kiralanır ? Yat türleri nelerdir ? Yat kiralarken nelere dikkat etmeliyiz ? Gelin ülkemizin mavi sularında bu zevki hep beraber yaşayalım.

kiralayabileceğiniz yat çeşitleri

1) GULET YATLAR
2) MOTOR YATLAR
3) YELKENLİ YATLAR

GULET YATLAR

Nostaljik yatlar olarak bilinir. El yapımıdırlar ve ahşap malzemelerden üretilmişlerdir. Butik Filo olarak gulet yat çeşitlerimiz şu şekildedir.
1) Standart Guletler
2)Lüks Guletler

Genellikle yaz aylarında koy turları için kişisel olarak kiralanabilir. Yemekli hizmetler ve normal tur olarak fiyat bilgileri değişmektedir. Tüm yaz sezonu kiralamalarında %45′ e varan indirim fırsatları sunmaktayız. Erken kiralama işlemlerinde ise %50′ ye varan indirim fırsatları vardır.

Eşiniz, dostunuz veya arkadaşlarınızla inanılmaz bir gulet yat deneyimi yaşamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

motor yatlar

Lüks bir konfor alanı sunan motor yatlar kiralamada en çok tercih edilen yatlardandır. Yatın iç kısmında genellikle deri kaplama malzemeler kullanılmaktadır. Motor yatların kabinleri ise genellikle suit otele benzetilmektedir. Siz de kiraladığınız yatta ekstra konfor istiyorsanız seçmeniz gereken yat türü kesinlikle motor yatlardır. 
Kış sezonunda indirimli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Eşiniz, dostunuz veya arkadaşlarınızla inanılmaz bir motor yat deneyimi yaşamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

yelkenli yatlar

Mavi suların incisi yelkenli yatlar…
Yelkenli yatlar hava koşullarının uygun olması dahilinde motorun kapatılarak yelkenlerin açılmasıyla seyrine devam eden yatlardır. 
En çok yaz aylarında kiralanmaktadır. Kullanımı motor yatlara nazaran daha zor olduğu için profesyonel kaptanlar eşliğinde kiralanmalıdır.

Butik Filo’ dan yelkenli yat kiralamak ya da detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

*GULET YATLAR
Gulet Yat Tercih Edilme Oranı 80%
*MOTOR YATLAR
Motor Yat Tercih Edilme Oranı 95%
*YELKENLİ YATLAR
Yelkenli Yat Tercih Edilme Oranı 88%

yat fiyatları

gulet yatlar

Nostaljik bir deniz turu fırsatı sağlayan gulet yatların günlük fiyatları 600 TL’den başlamaktadır. Gemide mürettebat personeli istenirse fiyat artmaktadır. Detaylı bilgiyi iletişim bölümünden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

motor yatlar

Kiralamada en çok tercih edilen yat türü motor yatların günlük kiraları 800 TL’ den başlamaktadır. Evlilik teklifi gibi organizasyonlarda fiyat organizasyonun büyüklüğüne göre değişmektedir.

yelkenli yatlar

Yelkenli yat ücretleri geminin yaşına ve boyuna bağlı olarak değişmektedir. Fiyatlar ise günlük 600 TL’den başlamaktadır.