Uçak Kiralama

butik filo uçak kiralama

Butik Filo 2002 yılından itibaren uçak & jet kiralama konusunda tecrübeli ve buna ek olarak 2008 yılında havacılık hizmet ödülü almıştır.

Pilotlarımız ve deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyuyoruz.

uçuş hizmetlerimiz

Butik Filo bünyesinde 4 temel uçak kiralama hizmeti sunmaktadır. Bunlar;
1) Özel Jet Kiralama
2) Yolcu Uçağı Kiralama
3) Kargo Uçağı Kiralama
4) Ambulans Uçağı Kiralama

ÖZEL JET KİRALAMA

Özel jet kiralama hizmetlerini bireysel olarak veya kurumsal olarak yaptığınız tatillerde, gezilerde veya iş seyahatlerinde kullanabilirsiniz. Bu sayede her türlü yerlere uçuş imkanı sağlamış olursunuz. Başka bir yere yetişmesi gereken acil dosya veya evrak varsa bu sayede yetiştirebilirsiniz.

YOLCU UÇAĞI KİRALAMA

Minimum 40 kişilik yolcu olduğu taktirde kalkış ve iniş bilgilerinizi, rota bilgilerinizi verdiğiniz taktirde size uygun yolcu uçağı ayarlıyoruz. Bu sayede kalabalık gruplarla beraber seyahat etme şansına varabileceksiniz.

kARGO UÇAĞI KİRALAMA

Uçak kiralama hizmetlerimizin arasında kargo uçağı kiralama hizmetleri de vermekteyiz. Maddi olarak değeri yüksek olan yüklerinizi veya tehlikeli madde içeren tonlarca ağırlıktaki yüklerinizi dünyanın her yerindeki hava alanlarına ulaştırıyoruz.

AMBULANS UÇAĞI KİRALAMA

Uçak kiralama hizmetlerimizin arasındaki bir diğer hizmet de ambulans uçak kiralama hizmetidir. Sağlık ihmale gelmez! Hastalar, yaralılar, ağır yaralılar ve her türlü sağlık tedavisine ihtiyaç duyan kişiler bu hizmetler dahilinde kolay ve hızlıca uçma imkanı bulacaklardır. Sadece hasta kişiler için değil organ nakilleri için transfer işlemlerinde, deprem gibi doğal afetlerde tıbbi yardımlar için kullanılabilmektedir.

çok yakında bir uçuş hizmeti daha sizlerle...

deniz uçağı

                                                Beklenen an yaklaşıyor. Türkiye için deniz uçağı hizmeti çok yakında Butik Filo'da hizmetinizde...

                                                                                                               Nedir bu Deniz Uçağı ?

Deniz uçağı su yüzeyinde iniş kalkış ve bunlara bağlı manevra yapabilen hava taşıtıdır. Deniz taşıtı diye bilinmesine rağmen hava taşıtıdır. Hizmet vermeye başladığımızda çok indirimli fırsatlar sunacağız. Bizi beklemede kalın.

uçak kiralama ücretleri

Butik Filo bünyesinde uçak kiralama hizmetleri günlere dayalı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenden ötürü kiralama yapmak istediğiniz gün ve saat bilgilerini bize iletişim kısmından ileterek bilgi alabilirsiniz.