Limuzin Kiralama

Kara araçlarının efendisi, büyüleyici uzunluğu ve göz alıcı parlaklığı ile şehrin gözdesi limuzin araçlarımız sizlere hizmet vermek için Butik Filo’ da hazır. Bu limuzinler bazen hayal gibi bir düğün için gelin arabası oluyor, bazen patronları çok önemli toplantılara yetiştiriyor, bazen özel gün ve organizasyonlarınızda size eşlik ediyor, bazen de İstanbul gibi  büyüleyici şehrin sokaklarında sizlere tur imkanı sunuyor. Tabi daha fazlasıyla…

NE SUNUYORUZ ?

Butik Filo limuzin anlamında sadece araç sağlamıyor, araç içi hizmetlerinde de büyük hizmetler sunuyor. 
Kiralık araçlarda turistlere özel veya tercihen İngilizce, Fransızca bilen şoför ve hostesler konusunda seçim yapabilirsiniz.
Araç içerisinde Full HD bir televizyon, deri kaplama koltuklar mini bar ve daha fazlasını bulabileceğiniz imkanlar vardır. Hafif içki mini bar içecekleri ise müşterilerimize ikramımızdır. Tercihe bağlı olarak bu bar menüsünü zenginleştirebilirsiniz.

LİMUZİN KİRALAMA ÜCRETLERİ

Siz müşterilerimize indirimli fiyatlar dahilinde promosyonlar sunuyoruz. İstanbul içi limuzin kiralamalardaki fiyat skalamız aşağıdaki gibidir.

1) 3 SAATLİK LİMUZİN KİRALAMA : 3000 TL 

2) 5 SAATLİK LİMUZİN KİRALAMA : 3500 TL 

3) 8 SAATLİK LİMUZİN KİRALAMA : 4500 TL 

4) 10 SAATLİK LİMUZİN KİRALAMA : 5000 TL 

4) 12 SAATLİK LİMUZİN KİRALAMA : 6000 TL
 

* Fiyatlarda limuzinin kiralanma saatine göre ve mevsime göre farklılık gösterilmektedir. Düğün için gelin limuzini hazırlanması dahilinde bu fiyatlara ekstra 700 TL fiyat eklenmektedir. Başka şehirler için limuzin kiralama hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

neden limuzin kiralamalıyım ?

düğün limuzini

En güzel gününüzde gelin arabanızın limuzin olmasını istemez misiniz ? Kapınızdan çok büyük bir limuzin ile alınmak, düğün alanına götürülmek ve tekrar yine alınmak istemez misiniz ? Sizler de düğünlerinizde düğün limuzini paketini kullanabilir en güzel gününüzü lüks bir limuzin ile taçlandırabilirsiniz.

toplantı limuzini

Patronlar, iş adamları ve onların bitmeyen toplantıları. Çok önemli bir otel toplantısına limuzin ile gitmeyi kim istemez. Sizler de böyle toplantılara lüks limuzinlerimiz, şoför ve hosteslerimizin eşliğinde gidebilirsiniz.

tur limuzini

Büyüleyici İstanbul ve göz alıcı siyah bir limuzin. İkisi de birbirlerine çok yakışmıyorlar mı? Bir gece İstanbul sokaklarında kafa dağıtmaya ne dersiniz? O zaman hazır olun. Butik Filo limuzini seni almaya geliyor.

ÖZEL GÜN LİMUZİNİ

Mezuniyet balona lüks bir limuzinle gittiğini hayal et. Çok çarpıcı olmaz mıydı. Evlilik, nişan, balo, parti gibi özel günlerinizde Butik Filo ailesi olarak sizlere eşlik etmekten mutluluk duyarız.