Hizmetlerimiz

Butik Filo sizlere genel olarak Araba Kiralama, Yat Kiralama, Uçak Kiralama, Helikopter Kiralama, Limuzin Kiralama gibi alanlarda hizmet vermektedir.

ARABA KİRALAMA

Butik Filo’ dan araba kiralamak çok kolay. Araba nasıl kiralanır, şartları nelerdir? Ücretlendirme hakkında bilgi almak istiyorsanız Araba Kiralama sayfasından inceleme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YAT KİRALAMA

Butik Filo’nun birbirinden güzel yatlarıyla tanışmanın zamanı geldi. Her türlü organizasyon, evlilik teklifi, parti, balo, akşam yemeği gibi aktivitelerinizde sizlere eşlik etmekten zevk duyarız. Ücretlendirmeler, yat çeşitleri hakkında bilgi almak için Yat Kiralama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Sorularınız için ise bize iletişim kısmından mesaj gönderebilirsiniz.

UÇAK KİRALAMA

Seyahat hiç bu kadar güzel olmamıştı. Amacınıza uygun her türlü seyahatlerinizi karşılayabileceğiniz özel uçaklarla tanışma zamanı. Usta pilotlarımız ve deneyimli personellerimiz ile size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Uçak & Jet kiralama hakkında detaylı bilgi almak için Uçak & Jet Kiralama sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sorularınız için bizlere iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

HELİKOPTER KİRALAMA

Şehri ayaklarının altına almanın tam zamanı. Helikopter ile İstanbul turu çok güzel olmaz mıydı? Sen de bu zevki tatmak istiyorsan bizlere ulaşman yeterli. Helikopter Kiralama sayfasına hemen göz at, detaylı bilgi al ve bizlere iletişim formundan ulaş. Acele et!

LİMUZİN KİRALAMA

İstanbul sokaklarının gözdesi limuzinlerimiz, sizlere en lüks seçenekleri sunuyor. Özel şoförler ve hostesler eşliğinde İstanbul’u gezmenin tadını çıkaracaksınız. Limuzin saatlik kira ücretleri ve ekstra hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için Limuzin Kiralama sayfasına göz atabilirsiniz. Sorularınız ve detaylı bilgi almak için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.