Araba Kiralama

hafta sonu başka bir yere kaçamak yapmak mı istiyorsunuz?


arabaya mı ihtiyacınız var?

iş seyahati için şehir dIŞINA ÇIKTINIZ boş vaktinizde gezmek mi istiyorsunuz ?

ARABAYA MI İHTİYACINIZ VAR?

Butik filo araba kiralama hizmetleri

Araba kiralayacaksınız ama şartlarını bilmiyor musunuz ? Doğru yerdesiniz. Butik Filo sizlere araba nasıl kiralanır ? Araba kiralamanın şartlarını ve ortalama ücretlendirme hakkında bilgi veriyor. Gelin beraber inceleyelim.

Araba Kiralama Şartları

1) yaş sınırı

18 yaşında ehliyet aldınız ancak hemen araba kiralayabilmeniz mümkün değil. Sürücü yaşınızın araba kiralarken 21 olması lazımdır. 21 yaş sınırı da ekonomik segment araç sınıfı için geçerlidir. Orta ve üst sınıf araçlar için 25 yaş sınırımız, lüks ve büyük araçlar için ise 28 yaş sınırımız vardır.

2) ehliyet sahiplik süresi

Araç kiralamak istiyorsunuz ancak bunun için yaş zorunluluğunun yanında ehliyet sahiplik süresi zorunluluğu da vardır. Minimum 2 yıllık ehliyet süresine sahip olmanız lazımdır. Ekonomik orta ve üst düzey araçlar için bu durum 2 yıl lüks araçlar için ise 3 yıldır.

3) ek sürücü şartları

Kiraladığınız aracı ana sürücü hariç bir ve birden fazlas sürücü kullanabilir. Aynı sigorta ve kasko şartlarından diğer sürücülerin de yararlanabilmesi için kurumumuza kiralama aşamasında söylenmesi gerekmektedir. Bu sayede diğer sürücüler de kasko imkanlarından faydalanabilmektedir. Ek sürücülerin de doğal olarak yaş sınırına ve ehliyet sahiplik süresine sahip olması gerekir. 

4) kilometre sınırı şartı

Bazı araçlarda sınırsız kilometre imkanı bulunurken genellikle ekonomi ve orta segment araçlarda kilometre sınırı bulunmaktadır. Kilometre sınırı olan araçlarda kilometre sınırını geçtiğiniz taktirde Butik Filo olarak kilometre başı 1 TL ücreti uygulanmaktadır.

5) Ödeme yöntemlerimiz

Tüm ödeme işlemlerinde ehliyet ve kimliğinizi yanınızda bulundurunuz. Araç kiralama işlemi yapabilmeniz için ücretin ilk başta bir kısmını veya tamamını ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizin tümünde kredi kartı ve banka kartı kullanabilirsiniz. Lüks segment araçlar için ekstra taksitlendirme imkanı sunmaktayız.

6) depozito & provizyon

Araç kullanım süreci boyunda oluşabilecek her türlü trafik ve park cezaları gibi veya sigortanın karşılamadığı hasarlar için teminat alınması gerekiyor. Bu kapsamda kredi kartınıza provizyon adı verilen işlem uygulanır. Provizyon işlemi kredi kartınızdan belirlenen bir tutarın bu ihtiyaçlar dahilinde bloke edilmesidir. Ana sürücüye ait kayıtlı bir kredi kartı olması şartı vardır. Bu kredi kartının ise en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

7)yakıt şartı

Yakıt kapsamında her kiralama şirketi farklı bir yöntem kullanmaktadır. Butik Filo olarak kiralık araçları sizlere teslim ederken “DEPOFULL” şekilde teslim ederiz. Aynı şekilde geri teslim alırken de “DEPO FULL” şeklinde teslim alırız. Eksik yakıt olması durumunda yakıt ve hizmet bedeli olarak kredi kartınızdan ücret tahsil edilir. Kiralama şirketinden aracınızı teslim alırken deponun dolu olup olmadığını kontrol ediniz!

8) havalimanı teslim şartları

Aracınızı havalimanından teslim almak istiyorsanız bizlere uçuş bilgilerinizi en geç araç teslim saatinden 24 saat öncesine kadar bildirmeniz gerekmektedir. Uçuş bilgilerinizi acentemizi arayarak ya da e-posta yoluyla iletebilirsiniz. Uçuş bilgilerinizi verdiğiniz taktirde uçağınız rötar yapsa bile havalimanında zamanında karşılanırsınız. Böylece tam vaktinde aracınızı teslim almış olursunuz. 

9) İADE VE TESLİM İŞLEMLERİ

Kiraladığınız aracı belirttiğiniz adresten teslim almalı ve belirttiğiniz adreste teslim etmelisiniz. Herhangi bir ilçeden kiralama yaptığınız taktirde aracı başka bir ilçeden teslim edemezsiniz. Araç teslim zamanı en fazla 1 saat bekleme süremiz vardır. Araçlar erken iade edildiği taktirde ücret ödenmesi yapılmaz. Ancak aracın geç iadesi durumunda ekstra ücret talep edilir.

butik filo araç galerisi

ARABA KİRALAMA ÖZEL HİZMETLERİMİZ

Orta ve üst seviye araçlarınız için kiralama işlemi sırasında özel şoför talep edebilirsiniz. Kış sezonu boyuna %40 indirimli fırsatlarla.

Lüks segment araçlarda isterseniz özel şoför tercihi yapabilirsiniz. 15 gün ve altı araç kiralamalarda özel şoför ücretleri %30 indirimli, 15 günden fazla araç kiralamalarda %70 indirimli fiyatlar.

Orta ve üst seviye araçlarınıza şoför arıyorsanız araç model ve yaşına göre şoför fiyatlarını öğrenebilirsiniz. İletişim bölümünden bizlere ulaşınız.

Lüks segment kendi araçlarınıza özel şoför kiralayabilirsiniz. Araç bilgilerinizle birlikte bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

BUTİK FİLO FİYATLANDIRMA

Butik Filo günlük araç kiralama fiyatları şu şekildedir.

1) Ekonomi sınıfı araç kiralama: Günlük 175 TL’den başlayan fiyatlarla.
2) Orta Segment araç kiralama: Günlük 225 TL’ den başlayan fiyatlarla.
3) Üst Segment araç kiralama: Günlük 350 TL’ den başlayan fiyatlarla.
4) Lüks Segment araç kiralama: Günlük 500 TL’ den başlayan fiyatlarla.

Yukarıda belirtilen fiyatlar segment gruplarına göre minimum fiyatlardır. Aracın modeline yaşına ve kilometresine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.